KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13162038
nr 1316 2038
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 1/10. Haskel 63. Oramat löst blad. Motivet: 49x65 cm. Bladets mått: 62,5x81 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 mars 2020
kl 19:23:19
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander